Zasady wynajmu

Jak wypożyczyć samochód?

Proces rezerwacji samochodu jest bardzo prosty. Wystarczy wybrać interesujący Państwa samochód. Następnie wybrać okres wynajmu oraz opcje dodatkowe. W ostatnim kroku należy podać niezbędne dane tj: imię, nazwisko, adres e-mail, telefon. Jeśli preferujesz kontakt telefoniczny - wystarczy zadzwonić: +48 506 760 800.

Jakie dokument są potrzebne do wynajęcia samochodu?


Niezbędne jest prawo jazdy potwierdzające uprawnienia do kierowania samochodem. Dodatkowo wymagany jest drugi dokument, który potwierdza tożsamość Klienta: dowód osobisty lub paszport.

Kto może wypożyczyć samochód?

Samochód może wypożyczyć każda osoba pełnoletnia, która posiada nie mniej niż 21 lat. Osoba ta musi posiadająca ważne prawo jazdy, które uprawnia do kierowania samochodem na terytorium Polski. Klient musi posiadać prawo jazdy nie krócej niż rok czasu.

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu?

Na stronie internetowej dla każdego samochodu są podane ceny wynajmu. Koszt wynajmu samochodu jest uzależniony od klasy pojazdu oraz okresy wynajmu. Dokonując rezerwacji poprzez formularz, który jest umieszczony na stronie, system automatycznie wyliczy koszt wynajmu.

Czy jest limit dzienny przejechanych kilometrów?

W przypadku wynajmu samochodów limit wynosi 300 kilometrów. Dopłata za każdy kolejny przejechany kilometr to 0.8zł.

Klika słów o naszej firmie

Wypożyczalnia samochodów Central Rent A Car charakteryzuje się wysoką jakością świadczonych usług. Wszystkie nasze samochody należą do najnowszych modeli w swoich klasach. Ze szczególną starannością dbamy o sprawność techniczną pojazdów. Nasze samochody są poddawane częstym przeglądom technicznym w autoryzowanych warsztatach samochodowych.

Dla pracowników firmy Central Rent A Car najważniejszy jest Klient. Nieustannie badamy zmieniający się rynek i potrzeby naszych Klientów. Wszystko to z myślą o owocnej i długoletniej współpracy z naszymi Klientami. Dlatego nieustannie powiększamy swoją flotę samochodów o najnowsze i najbardziej pożądane samochody przez naszych Klientów.

Napisz do nas
Zadzwoń: 506 760 800
Kontakt z nami
Telefon
506 760 800
Lokalizacja
Aleja Krakowska 157
02-180 Warszawa